Besluiten uit de ALV van 10 maart 2023

12 maart 2023

Beste Leden,

Veel van jullie zijn afgelopen vrijdag bij de ALV geweest, we waren blij met de grote opkomst!
Hierbij wil ik graag namens het bestuur vermelden welke besluiten er zijn genomen tijdens de ALV, door middel van stemming door de aanwezige leden.
 
Decharge voor het gevoerde financiële beleid over 2022: geen besluit
Door een fout hebben wij verzuimd om de complete financiële stukken 3 weken voor de ALV te communiceren/pubiceren. Hierdoor kan er formeel geen decharge worden verleend volgens de statuten, de leden hebben immers niet voldoende tijd gekregen om zich in te lezen. Wél is het zo dat de kascommissie een controle heeft uitgevoerd en de leden adviseert om akkoord te gaan.
Binnenkort (over +/- 3 weken) zullen we met de kritische leden een gesprek voeren en hen vragen om een oordeel. Tevens kunnen en willen zij wellicht goed meedenken over mogelijke bezuinigingen of veranderingen die onze financiële positie kunnen versterken. 
 
Verhoging contributie en een (hopelijk) tijdelijke "energie heffing"
Tijdens de ALV zijn de leden akkoord gegaan met een contributieverhoging van €10 voor alle abonnementsvormen. Daarnaast zijn de leden akkoord gegaan met een energieheffing voor alle senior leden van €35 in het jaar 2023. Deze zal separaat geïnd worden. De contributie en de energieheffing zal zo snel mogelijk worden geïnd, aangezien wij hier de huur aan de gemeente van moeten betalen.
 
Tevens zijn wij zeer blij met de nieuwe benoemingen;
- Marijke is onze nieuwe penningsmeester, zij volgt Guus op
- Cora en Willy zijn onze nieuwe duo-evenementencommissie coordinatoren, zij volgen Yentl op
- Daan & Sjaak gaan het onderhoud duo-coordineren, zij volgen Hans op
- Reiny zal Ellen opvolgen als onze ledenadministratie
 
Overige besluiten;
De leden zijn akkoord gegaan met 
1. een 'kortingsmodel tot maximaal jouw contributiekosten door het draaien van extra bardiensten'. Het betekent dat elke bardienst extra, dus buiten de 3 verplichte bardiensten, van 4 uur voor jou €25 waard is. We realiseren ons allemaal dat niet iedereen zo maar extra kosten kan en wil dragen, en hopelijk is dit een manier om de verhoging wat draaglijker te maken. Het is een win-win, want hierdoor zal ook het clubhuis ook meer open zijn.
2. het idee om 75+jarigen wel degelijk bardiensten te laten vervullen, en deze ook te kunnen boeken
3. het idee om de lichten niet meer automatisch te koppelen aan de baan-reservering. Dit betekent dat leden naar binnen moeten gaan en via de tablet de baanverlichting moeten activeren. 

De leden zijn niet akkoord gegaan met ideeën rond om de verplichte bardiensten uit te breiden naar 16 uur / €100 borg. Ook zijn zij niet akkoord gegaan met het verkorten van de afhangtijden in de avond naar 45 minuten ipv 1 uur.
 
Voorts zijn wij érg blij met de 'commissie energie' ofwel JAM. Zij zijn al bezig (geweest) met allerlei verbeteringen en zullen ons blijven adviseren, ook over subsidies en slimme aanpassingen. 
 
De presentatie zoals besproken tijdens de ALV kan worden gevonden bij dit bericht De notulen komen binnenkort.
 
Niet vergeten;
vrijdagavond 17 maart is er een Pubquiz. Je kunt je nog opgeven met een team!
donderdagavond 30 maart is een Paas klaverjas/joker avond! 
vrijdagavond 31 maart begint de vrijdagavond competitie..
 
 
Met sportieve groet namens het gehele bestuur,
Richard Binnekamp
Secretaris LTV de Merenwijk
ALV van LTV de Merenwijk - vrijdag 10 maart 2023 - v7 voor publicatie.pdf

Nieuwscategorieën Clubnieuws Evenementennieuws


Reacties

Harold van Schie 13-03-2023 05:55

goed gedaan , dank jullie wel

Dick Konings 12-03-2023 21:58

Dank aan jullie allemaal voor dit heldere bericht en vooral voor alle energie die jullie in deze, toch wel turbulente tijd, vrijwillig in onze vereniging steken.

Om te kunnen reageren dien je ingelogd zijn. Inloggen
logo

E-mail

[email protected]l

Telefoon

+31 71 521 2550

LTV De Merenwijk

Merendonk 173
2317 XW Leiden

KVK-nummer

40445058