Zaterdag competitie teams

Zaterdag gemengd  M1  17+ Zaterdag gemengd M2  17+ Zaterdag gemengd MD1  35+ Zaterdag gemengd MD2  35+
2e klasse 3e klasse 2e klasse 3e klasse
       
M. Reiche M. van Wezel (c) A. van der Chijs (c) Jan Sjardijn (c)
M. Reiche-Brouwers B. Veldhuizen R. van Hal J. Sjardijn
M. van Zegveld (c) F. Hoff M. van Laarhoven N. Deegenaars
K. Stijger H. van Egmond S. Poel L. Daemen
V. Tol E. Mellema O. Weier H. Spoor
R. Zevenhoven     H. Meijers
       
Zaterdag gemengd MD3  35+ Zaterdag gemengd MD4  35+ Zaterdag gemengd MD5  35+  
3e klasse 3e klasse 3e klasse  
       
M. Cornelisse (c) J. Molendijk (c) E. Plomp (c)  
M. Luttik I. Versprille r. Kooijman  
D. Konings R. Binnekamp W. Reiger  
J. Koppenhol H. Wickel C. Klein  
P. Wildoer C. Soyeux H. Schaling  
  M. de Bruin E. Plomp-de Romijn  
  J. Bronkhorst I. Kooyman-Heruer  
  A. Zoon    

 

Zaterdag Heren 1  17+ Zaterdag Heren 2  17+ Zaterdag Heren 3  17+ Zaterdag Heren 4  17+
2e klasse 3e klasse 4e klasse 4e klasse
       
B. van Vianen (c) M. Bekooy (c) S. Mulder (c) S. Posthuma (c)
S. Aalders E. Eland B. van Harn S. van Slee
J. Baas F. van Polanen J. Kersbergen J. Meelis
S. Brugman O. Wierda P. Schellekens B. van Dijck
S. van 't Ende M. Jongerius W. Wijnen  
L. Varga   P. de Vries  
       
       
Zaterdag Heren 5  17+ Zaterdag Heren 6  17+ Zaterdag Heren 7  17+ Zaterdag Heren 1 HD 35+
4e Klasse 5e Klasse 6e Klasse 2e Klasse
       
B. Vegter (c) J. Smidt J. Bos (c) H. Verkuylen
M. van Leeuwen P. Verbon R.J. van 't Ende E. Klink
P. Innemee P. Meskers (c) R. Fawaz R. Schouten
R. Driessen R. Engel W. van den Ingh R. Zeilstra (c)
M. vd Berg M. vd Kruijf K. van der Linden P. van Egmond
M. Poots F. Petazzi   J. Montanus
       

 

Zaterdag Dames 1  17+ Zaterdag Dames 2  17+ Zaterdag Dames 3  17+ Zaterdag Dames 4  17+
3e Klasse 3e Klasse 4e Klasse 4e Klasse
       
L. Daemen A. Gordijn (c) Y. America (c) S. Mathijssen
D. Zierikzee F. van Kersbergen M. Broekmans M. de Groot
J. Lens E. Dijkstra C. Futselaar M. van Schie
J. Kerkhof C. Driesse E. Slot M. van Dijk
N. Schohaus J. de Boer S. Steensma L. de Jong (c)
S. Brinkel (c)   S. Verhage M. Goudberg
E. Bleumink   S. Voight K. Hendriks
       
       
Zaterdag Dames DD1  35+ Zaterdag Dames DD2  35+    
1e Klasse 3e Klasse    
       
L. Hins (c) D. Sibbel (c)    
G vd Burg L. Liem    
E. Verbaan C. de Bruijn    
H. Boskamp J. van Well    
C. Zonderop J. Reiger    
K. Verwoerd M. van Rijn    
  S. Meijers    
       


Alle informatie over de indeling kun je vinden op www.knltb.nl/indeling. Hier staat tevens een eenvoudig stappenplan hoe de indeling is te vinden in de nieuwe MijnKNLTB omgeving. 

Actualiteit MijnKNLTB App
Door de overstap naar de vernieuwde omgeving MijnKNLTB.toernooi.nl is de MijnKNLTB app op dit moment qua gegevens niet actueel. Vanaf medio maart is de app weer bijgewerkt. Tijdens de competitie kan je de wedstrijdprogramma’s, uitslagen en standen weer bekijken via deze app.

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

071-5212550

LTV De Merenwijk

Merendonk 173
2317 XW Leiden
Nederland